• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak możemy bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda Europy może się wydawać dla bardzo wielu nużąca, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Azją, to jednak nie można na pewno powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to wcale nie jest powiedziane, iż przykładowo nasze góry są mniej atrakcyjne – są różne gusta. Warto jednak zastanowić się zatem co tak naprawdę warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek naturalnie Polska… Rewelacyjnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz również choćby Sandomierz.
Warto pojechać w polskie góry i morze. Zasadniczo w Polsce nie brakuje fajnych miejsc. Dla miłośników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba przyznać otwarcie, że Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak postarać się pozostać w stolicy Czech trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę metropolii. Jeśli pod uwagę wziąć trochę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu mieszkańców Polski kojarzy tę miejscowość – naprawdę jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także miasta położone w Niemczech. Czyli chociażby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie wielka metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do np. Monachium, Berlin wcale nie wygląda na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na wycieczkę jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Tego typu miast oraz miasteczek można wymienić naprawdę dużo. To pokazuje, iż nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To w 100% pewnik.

Categories: Turystyka

Comments are closed.