• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Podróże Kulinarnie: Smaki Italii

Różne gry strategiczne właściwie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej wirtualnej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam bardzo atrakcyjną możliwość zbudowania chociażby własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach nie jest to łatwe zadanie, bowiem każdy gracz powinien troszczyć się w nich o sporo najróżniejszych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. W chwili obecnej fantastyczną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość rywalizowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu niewątpliwie należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu sprawnie działającej oraz dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co oczywiście nie jest łatwe. Należy tutaj cały czas troszczyć się na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się praktycznie jak w czasie prowadzenia realnej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie jest niezwykle interesującym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, zatem zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Sprawdź stronę

2. Więcej informacji

3. Czytaj dalej

4. Kontynuuj

Kluby Książki: Spotkania Dla Miłośników Literatury

Categories: Hobby

Comments are closed.